HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP

Vyhledávání

OFICIÁLNÍ PŮJČOVNA SEGWAY

Půjčovna Segway Point nabízí pronájem jedinečných transportérů Segway pro zážikové projížďky, firemní a marketingové akce a veškeré služby spojené s realizací těchto akcí.

SEGWAY zážitkové vyjížďky

Vyražte s přáteli či rodinou na skvělou vyjížďku Prahou a užijte si tento nevšední zážitek!
Přijďte si k nám Segway vyzkoušet a zažijte vzrušení a lehkost jízdy na tomto jedinečném transportéru. Uvidíte, že Vám Segway vykouzlí úsměv na tváři.

SEGWAY pro firemní akce

Obohaťte své firemní akce zábavným programem se SEGWAY!
Jízda na Segwayi je velmi oblíbeným doprovodným programem a skvělou zábavnou atrakcí pro firemní akce, ať se jedná o teambuildingy, firemní oslavy, akce pro zaměstnance, fun&family days, sportovní, zábavné a kulturní akce, dětské dny a jiné eventy.

SEGWAY pro promotion

Využijte jedinečné transportéry Segway a rozjeďte vaše promo na maximum!
Díky Segwayům budete vidět a zaručeně vyvoláte zájem kolemjdoucích. Originální a neotřelá řešení Segway propagace na ulici, před obchody, uvnitř obchodních center, na road show, festivalech nebo na veletrzích vždy osloví a přilákají pozornost Vašich potenciálních zákazníků.

SEGWAY dárkové poukazy

Darujte zážitek – darujte zábavnou a jedinečnou jízdu na Segwayi!
Nabízíme dárkové ceritifkáty na hodinové či dvouhodinové vyjížďky na Segwayi. Poukazy jsou vhodné pro každou speciální příležitost a zaručeně potěší. Darujte vašim blízkým zážitek – darujte nezapomenutelnou jízdu na Segwayi.

Kontakt

www.segway-point.cz
(+420) 602 123 521
info@segway-point.cz