HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP

Vyhledávání

SEGWAY - EFEKTIVNÍ MĚSTSKÁ POLICIE

Ve světě i v České republice se Segwaye uplatňují u policejních sborů. U nás je používají mětské policie v Plzni, Znojmě, Karlových Varech, Olomouci a Praze. Své místo ve výkonu služby si Segwaye získaly především tím, že výrazně zefektivňují práci strážníků. Přímo pro policejní práci byl vyvinut Segway Patroller. 

Modelová řada

Segway Patroller určený pro městské policie ve dvou typech, Segway i2 SE Patroller (městský typ) a Segway x2 SE Patroller (terénní typ). Při výběru typu je nutné především určit, kde budou strážníci na Segwayi Patrolleru jezdit. Na městské ulice, parky či šotolinové cesty je vhodný typ Segway i2 SE Patroller, bude-li terén náročnější, je vhodnější Segway x2 SE Patroller. 

Výbava Segway Patrolleru

- policejní maják se světelnou sirénou
- gumový nárazník vpředu na řídídkách
- vodotěsná brašna na řídítka
- reflexní štít s potiskem
- multifunkční spodní rám
- komfortní podložky
- zadní LED svítilna

Přípatková výbava a služby

- sledovací systém SegWatch (GPS/GSM modul integrovaný uvnitř Segwaye)
- servisní smlouva
- prodloužená záruka

Výhody Segwaye Patrollera v práci městské policie

-  ekonomičnost (nízké provozní náklady, 9 Kč na 100 km, nízké servisní náklady)
-  vysoká mobilita (jízda v širokém spektru terénů; interiéry i exteriéry)
-  spolehlivost (dokonalá moderní technologie)
-  ekologičnost (elektrický pohon)

Segway Patroller zkavlitňuje výkon služby městské policie

Segway Patroller výrazně kvalitňuje výkon služby. Strážník se na Segwayi pohybuje rychle. Má větší akční rádius a vícektrát může zkontrolovat svěřený úsek, aniž by byl jakkoliv fyzicky omezený. Nadto snadněji se dostane na místo, kde ho je právě potřeba. Občan tak nabývá opravněného dojmu, že strážníka vidí častěji a že je skutečně přítomný na ulici. Zkušenosti ukazují, že strážník na Segwayi je mnohem přístupnější pro občany, Segway doslova prolamuje komunikační bariéry a usnadňuje tak kontakt mezi strážníkem a občanem. Zároveň však má strážník na Segwayi větší autoritu, a to především proto, že je o cca 20 cm výše; získává tak přirozenou převahu.

Chcete vědět, jak by Segway Patroller fungoval ve vašem městě?

Rádi přijedeme za vámi a přímo na místě vám ukážeme, jak efektivně může Segway Patroller fungovat ve vašem městě, kontaktujete na čísle +420  724 999 683, nebo na e-mailu info@gsi-distribution.cz