HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP

Vyhledávání

SEGWAY V KOMERČNÍM SEKTORU

Segway má řadu využití ve firemní sféře. Uplatňuje se zde jak Segway i2 SE (městský typ), tak Segway x2 SE (terénní typ). Se Segwayem se dá podnikat i jej využívat jako pomocné zařízení v různých závodech. Obecně lze říci, že Segway se hodí všude tam, kde chůze pracovníka zdržuje a zbytečně vyčerpává. To, že využití Segwayů se vyplatí a investice se brzy vrátí, zjistila již celá řada firem.

Segway našel své místo zvláště v cestovním ruchu. Pořizují si je hotely, kteří je půjčují svým hostům a rozšiřují tak nabídku služeb. V turisticky atraktivních lokalitách vznikají půjčovny Segwayů (např. Praha, Brno, Český Krumlov). Pro své klienty pořádají vyjížďky incomingové agentury. Zážitkové agentury pak pak prodávají dárkové vouchery na projížďku na Segwayi. Osobí transportér Segway již dávno ztratil punc exotičnosti či excentrické hračky (kterou ostatně nikdy nebyl). Stal se součástí podnikání v turistickém ruchu a výdělečnou službou.

Široké možnosti využití si našel Segway v marketingu. Na Segwayi lze připevnit konstrukce různých tvarů, které nesou reklamní sdělení. Takto upravený stroj přirozeně přitahuje pozornost kolemjdoucích... Promotér na Segway rozdá výrazně více letáků či reklamních předmětů než pěší promotér, zároveň jeho akční rádius je mimořádně velký.  

Segwaye se staly vyhledávanou atrací firemních akcí. Proč? Protože naučit se jezdit na Segwayi zvládne během několika málo okamžiků každý, bez ohledu na věk a technické dovednosti. Jízda na Segwayi je návyková a zároveň příjemná; je to adrenalin doslova pro každého.

Své další uplatnění našly Segwaye v bezpečnostním sektoru. Využívají jej ve světě i v České republice různé bezpečnostní agentury, které chtějí zefektivnit svoji práci. Pracovník na Segwayi zvládne ohlídat významně větší úsek, než pracovník pěší. Díky tomu, že Segway má elektrický pohon, lze s ním jezdit jak uvnitř budov, tak venku. V současnosti Segwaye užívají zvláště bezpečnostní agentury při strážní službe ve velkých nákupních centrech a v rozsáhlých areálech, zkrátka všude tam, kde pěší pracovník musí překonat velké vzdálenosti pěšky a jiný dopravní prostředek by nenahradil výhody osobního dohledu.


Ve průmyslových podnicích, logistických centrech a skladech pracovníci na Segwayi překonávají snadno velké prostory. Šetří tak čas i fyzické síly, jejich práce se výrazně zefektivňuje. Segway  není určený pouze pro dopravu jedné osoby, ale i přiměřeného nákladu. Na Segway se dají připevnit boxy, které ze Segwaye činí stroj, který výrazně kvalitňuje pracovní výkon. Segwaye se naučili využívat také zástupci managmentu. Doslova ze své kanceláře, před areál až do výrobních či skladových hal jezdí na Segwayi. Žádný dopravní prostředek (kolo, golfový vozík atd.) nemá takové jízdní vlastnosti a možnosti jako právě Segway.

Rádi vám poradíme a seznámíme vás s možnostmi využití Segwayů ve vaší firmě.

GSI distribution s.r.o. pro vás zajistí:

- studii využitelnosti
- zaškolí pracovníky
- zaškolí pracovníky na běžnou údržbu
- zajistí bezpečnostní prvky
- zjistí možnosti financování
- zajistí pravidelné servisní prohlídky zdarma
- servisní zásah a náhradní Segway