HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP

Vyhledávání

SEGWAY V OSOBNÍM POUŽITÍ

Segway nabízí dva základní modely: Segway i2 SE (městský typ) a Segway x2 SE (terénní typ). Aby bylo možné využít všechny možnosti, které Segway nabízí, je nutné vědět, kde budete Segway převážně používat.

Segway i2 SE je určený především do města a do méně náročnějšího terénu (šotolinové cesty, parky, snažší lesní cesty). Je uzpůsoben tak, aby suveréně projížděl městskými ulicemi a zároveň, aby nerušil kolemjdoucí. Segway principiálně není náhražkou běžných dopravních prostředků (automobilu, motocyklu, kola atd.), Segway  nahrazuje chůzi, proto při jízdě na Segwayi je nutné přemýšlet jako chodec. Pro jezdce na Segway i2 SE se dopravní zácpy stávají minulostí - nikde nečeká a všude je rychleji.

Výhodou Segwaye i2 SE (a Segwaye obecně) je to, že je ekologický (díky elektrickému pohonu) a tudíž může jezdit jak v exteriéru, tak interiéru. Segway i2 SE má skvělou mobilitu, otočíte se s ním doslova na místě, proto jízda uvnitř budov je pohodlná a nezatěžující; vjedete se s ním i do výtahu.

Přestože Segway není medicínská pomůcka,  ale vzhledem k tomu, že ovládání Segwaye je mimořádně snadné a Segway nahrazuje chůzi, je vhodný i pro ty, kteří s chůzí jako takovou mají problémy... Segway doslova otevřel řadě  lidí znovu svět a učinil je opět svobodnými.


Segway x2 SE vzbuzuje na první pohled respekt, a to především při pohledu na velké nízkotlaké pneumatiky. Tento stroj je určený především do náročnějších terénů: do lesa, hor, na stráně, nezpevněné cesty. Jízda na něm je pohodlná a bezpečná. Tichý a ekologický chod umožňuje jet se Segwayem x2 SE do přírody, všude tam, kam mají ostatní dopravní prostředky přístup zapovězen (např. chráněná území, národní parky). Segway x2 SE neruší, nepoškozuje přírodu a zároveň s ním projetede i místa, která stěží zvládnete pěšky. Přes svoji robusnost je Segway x2 SE snadno ovladatelný...